AEG pölynimurin tai robotti-imurin Quigg VC 72.09 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
AEG pölynimurin tai robotti-imurin Quigg VC 72.09 yhteensopiva akku 2000mAh
AEG pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitQuigg VC 72.09Korvattavat AEG pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut198346
In stock
- SKU
- CS-AGV729VX
31,95 €
Kuvaus / AEG pölynimurin tai robotti-imurin Quigg VC 72.09 yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEG pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
More Information
| SKU | CS-AGV729VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189534 |
| Korvaa | 198346 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 127.50 x 45.00 x 23.70mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review