AEG pölynimurin tai robotti-imurin AG408 / ZB408 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
AEG pölynimurin tai robotti-imurin AG408 / ZB408 yhteensopiva akku 2000mAh
AEG pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAG408 ZB408 ZB4108Korvattavat AEG pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut36.071.399.18 4071399184 4012074014155
In stock
- SKU
- CS-AZB408VX
36,95 €
Kuvaus / AEG pölynimurin tai robotti-imurin AG408 / ZB408 yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEG pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
More Information
| SKU | CS-AZB408VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197751 |
| Korvaa | 36.071.399.18 / 4071399184 / 4012074014155 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 75.60 x 64.80 x 47.70mm |
| Jännite | 9,6 V |
Stocks
Write Your Own Review