AEG MC-BS12CA Työkalun Akku
calcActive())">
AEG MC-BS12CA Työkalun Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AEG akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
MC-BS12CATämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:BS12CA
In stock
- SKU
- CS-ABM120PX
43,95 €
Kuvaus / AEG MC-BS12CA Työkalun Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-ABM120PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128101673 |
| Mitat | 91.66 x 68.86 x 66.33 mm |
| Korvaa | BS12CA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review