AEG BM215 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
calcActive())">
AEG BM215 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
AEG yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin AEG malleihin: AEG BS 12 G BS 12X BSB 12 G BSB 12 STX BSS 12 RW B1215R B1220R B1214G M1230R GBS AA12VTämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG alkuperäisakut:B1215R B1220R M1230R 0700 980 320
In stock
- SKU
- CS-ABM215PW
49,95 €
38,95 €
Kuvaus / AEG BM215 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-ABM215PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074540 |
| Mitat | 109.45 x 78.00 x 73.08mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | B1215R / B1220R / M1230R / 0700 980 320 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 25.2Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review