Welch-Allyn Connex 6000 Vital Signs Monito, Connex Spot, Connex Spot Vital Signs 7100 akku 7800mAh
calcActive())">
Welch-Allyn Connex 6000 Vital Signs Monito, Connex Spot, Connex Spot Vital Signs 7100 akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-WB150MD
172,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Welch-Allyn lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Connex 6000 Vital Signs Monito
Connex Spot
Connex Spot Vital Signs 7100
Connex Spot Vital Signs 7300
Connex Spot Vital Signs 7400
Connex Spot Vital Signs 7500
Connex Vital Signs Monitor
Connex VSM 6000
Connex VSM 6300
Connex VSM 6400
Connex VSM 6500
Connex VSM 6700
Connex VSM 6800
CP150 ECG
CP150 EKG
CP150 Electrocardiograph
Connex Spot
Connex Spot Vital Signs 7100
Connex Spot Vital Signs 7300
Connex Spot Vital Signs 7400
Connex Spot Vital Signs 7500
Connex Vital Signs Monitor
Connex VSM 6000
Connex VSM 6300
Connex VSM 6400
Connex VSM 6500
Connex VSM 6700
Connex VSM 6800
CP150 ECG
CP150 EKG
CP150 Electrocardiograph
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Welch-Allyn lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
BATT69
BATT99
BATT99
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-WB150MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149804 |
| Korvaa | BATT69 / BATT99 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 86.58Wh |
| Mitat | 203.60 x 71.20 x 23.70mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |