Welch-Allyn ATLAS 622NO, ATLAS 622NP, ATLAS 622S0 akku 7000mAh
calcActive())">
Welch-Allyn ATLAS 622NO, ATLAS 622NP, ATLAS 622S0 akku 7000mAh
In stock
- SKU
- CS-WB622MD
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Welch-Allyn lääketieteellisten laitteiden kanssa:
ATLAS 622NO
ATLAS 622NP
ATLAS 622S0
ATLAS 622SO
ATLAS 622SP
ATLAS 622NP
ATLAS 622S0
ATLAS 622SO
ATLAS 622SP
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Welch-Allyn lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
LC-RB066R5P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-WB622MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112075 |
| Korvaa | LC-RB066R5P |
| Kapasiteetti (mAh) | 7000mAh / 42Wh |
| Mitat | 150.50 x 98.20 x 35.20mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |