Welch-Allyn 14001, 14011, 14021 akku 2600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Welch-Allyn lääketieteellisten laitteiden kanssa:
14001
14011
14021
14031
SureSight 14001
SureSight 14010
SureSight 14011
SureSight 14021
SureSight 14031
14011
14021
14031
SureSight 14001
SureSight 14010
SureSight 14011
SureSight 14021
SureSight 14031
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Welch-Allyn lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
72420
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-WB140MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124672 |
| Korvaa | 72420 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 71.70 x 37.70 x 20.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |