WEINMANN lääketieteellisen laitteen Pump Accuvac Rescue / WM10647 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
WEINMANN lääketieteellisen laitteen Pump Accuvac Rescue / WM10647 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-WM1583MD
267,95 €
252,95 €
WEINMANN lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Pump Accuvac Rescue
WM10647
WM15830
Accuvac Rescue
Aspirator Accuvac Rescue
29288
Accuvac
WM10647
WM15830
Accuvac Rescue
Aspirator Accuvac Rescue
29288
Accuvac
Korvattavat WEINMANN lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
WM10647
N-3000CR F2X5
N-3000CR F2X5
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu WEINMANN lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-WM1583MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203827 |
| Korvaa | WM10647 / N-3000CR F2X5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 127.20 x 50.30 x 51.00mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |