WEINMANN lääketieteellisen laitteen Accuvac Pro yhteensopiva akku 6000mAh
calcActive())">
WEINMANN lääketieteellisen laitteen Accuvac Pro yhteensopiva akku 6000mAh
In stock
- SKU
- CS-WM1163MD
106,95 €
WEINMANN lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Accuvac Pro
Korvattavat WEINMANN lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110746-O
WM11603
WM11603
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu WEINMANN lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-WM1163MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165149 |
| Korvaa | 313.0053.0 / 319.0031.0 / 110607-O |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 86.4Wh |
| Mitat | 75.70 x 67.00 x 42.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |