Weighing lääketieteellisen laitteen Baby Baby One WUNDER / bedscale Baby ONE ABILANX yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Weighing lääketieteellisen laitteen Baby Baby One WUNDER / bedscale Baby ONE ABILANX yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-WBA156MD
29,95 €
Weighing lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Baby Baby One WUNDER
bedscale Baby ONE ABILANX
bedscale Baby One WUNDER
bedscale Baby ONE ABILANX
bedscale Baby One WUNDER
Korvattavat Weighing lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
88889009
E-1566
HHR210AAB
E-1566
HHR210AAB
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Weighing lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-WBA156MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145066 |
| Korvaa | E-1566 / HHR210AAB / 88889009 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 51.10 x 43.50 x 29.25mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |