Wahl leikkuukoneen 7060 / 9020 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Wahl leikkuukoneen 7060 / 9020 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-WHX981SL
14,95 €
Wahl leikkuukoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
7060
9020
9326
9816
9916
9918
9920
9925
9940
9020
9326
9816
9916
9918
9920
9925
9940
Korvattavat Wahl leikkuukoneen alkuperäisakut
00745-301
23-9034
415745-101
93148-100
960-0498
23-9034
415745-101
93148-100
960-0498
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Wahl leikkuukoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-WHX981SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 1,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215684 |
| Korvaa | 00745-301 / 23-9034 / 415745-101 / 93148-100 / 960-0498 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 2.4Wh |
| Mitat | 37.40 x 22.30 x 22.30mm |
| Jännite | 1,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |