Wahl Beretto Black Stealth, Beretto Chrome, Cordless Magic Clip akku 3400mAh
calcActive())">
Wahl Beretto Black Stealth, Beretto Chrome, Cordless Magic Clip akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-WXH938XL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Wahl Hiustenleikkurin / shaverin kanssa:
Beretto Black Stealth
Beretto Chrome
Cordless Magic Clip
Designer
Senior Cordless
Sterling 4
Super Taper Cordless
Beretto Chrome
Cordless Magic Clip
Designer
Senior Cordless
Sterling 4
Super Taper Cordless
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Wahl Hiustenleikkurin / shaverin alkuperäisakut:
93837-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi Hiustenleikkurin / shaverin tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset…
| SKU | CS-WXH938XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145370 |
| Korvaa | 93837-001 / 93837-200 / 3024975 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 65.70 x 20.90 x 18.65mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |