Wacom kaukosäädinten ACK411050 / Express Key Remote yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Wacom kaukosäädinten ACK411050 / Express Key Remote yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-WEK411SL
17,95 €
Wacom kaukosäädinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ACK411050
Express Key Remote
Express Key Remote
Korvattavat Wacom kaukosäädinten alkuperäisakut
1ICP5/34/50 1S1P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Wacom kaukosäädinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-WEK411SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169109 |
| Korvaa | 1ICP5/34/50 1S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 52.00 x 34.00 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |