VOLVO hälyttimen V50 Siren / S40 Siren yhteensopiva akku 230mAh
calcActive())">
VOLVO hälyttimen V50 Siren / S40 Siren yhteensopiva akku 230mAh
In stock
- SKU
- CS-VRL500SL
17,95 €
14,95 €
VOLVO hälyttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
V50 Siren
S40 Siren
8696043
31252084
S40 Siren
8696043
31252084
Korvattavat VOLVO hälyttimen alkuperäisakut
4V250H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu VOLVO hälyttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-VRL500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192107 |
| Korvaa | 4V250H |
| Kapasiteetti (mAh) | 230mAh / 1.1Wh |
| Mitat | 76.30 x 25.70 x 13.80mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |