Vocollect Talkman T2 akku 3600mAh/26.64Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Vocollect viivakoodinlukijoiden kanssa:
Talkman T2
Talkman T2X
Talkman T2X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Vocollect viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
730021
730025
BT-602-1
CWI26591
730025
BT-602-1
CWI26591
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-VTM025BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039037 |
| Korvaa | 730025 / 730021 / BT-602-1 / CWI26591 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 89.43 x 55.18 x 31.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |