Vocollect A700, A710, A720 akku 5000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Vocollect viivakoodinlukijoiden kanssa:
A700
A710
A720
A730
Talkman A700
Talkman A710
Talkman A720
Talkman A730
A710
A720
A730
Talkman A700
Talkman A710
Talkman A720
Talkman A730
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Vocollect viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
730044
BT-902
BT-902
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-VTM700BX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139584 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 92.80 x 26.40 x 46.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |