Vocera Communications Badge B1000 akku 800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Vocera lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Communications Badge B1000
Communications Badge B2000
Communications Badge B2000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Vocera lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
230-000532
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-VCB200MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129059 |
| Korvaa | 230-000532 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 54.78 x 35.60 x 8.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |