Vocera B3000E, B3000N, Communications Badge B3000 akku 950mAh
calcActive())">
Vocera B3000E, B3000N, Communications Badge B3000 akku 950mAh
In stock
- SKU
- CS-VCB300MD
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Vocera lääketieteellisten laitteiden kanssa:
B3000E
B3000N
Communications Badge B3000
B3000N
Communications Badge B3000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Vocera lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
230-02020
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-VCB300MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125914 |
| Korvaa | 230-02020 / 230-01924 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 53.70 x 36.20 x 10.80 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |