VistaLab Multichannel Pipettes akku 700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien VistaLab lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Multichannel Pipettes
Ovation 10ul pipettor pipet
Ovation 10ul pipettor pipet
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat VistaLab lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
9060-4001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-VTL400MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122487 |
| Korvaa | 9060-4001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 43.50 x 16.90 x 14.40 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |