Visonic PowerMaster 10, PowerMax 99-301712 Control Pan, Powermax Express akku 2000mAh
calcActive())">
Visonic PowerMaster 10, PowerMax 99-301712 Control Pan, Powermax Express akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-VPX990BT
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Visonic hälytinjärjestelmien kanssa:
PowerMaster 10
PowerMax 99-301712 Control Pan
Powermax Express
PowerMaxExpress Alarm Control
PowerMax 99-301712 Control Pan
Powermax Express
PowerMaxExpress Alarm Control
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Visonic hälytinjärjestelmien alkuperäisakut:
99-301712
GP130AAM4YMX
GP230AAH4YMX
GP130AAM4YMX
GP230AAH4YMX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi hälytinjärjestelmien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turval…
| SKU | CS-VPX990BT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140771 |
| Korvaa | 99-301712 / GP130AAM4YMX / GP230AAH4YMX / 103-303707 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 52.16 x 29.00 x 29.00mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |