Visonic 0-100459, 0-100498, 0-100535 akku 2000mAh
calcActive())">
Visonic 0-100459, 0-100498, 0-100535 akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-VPX912BT
31,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Visonic hälytinjärjestelmien kanssa:
0-100459
0-100498
0-100535
0-100605
0-5466-8
PowerMax 0-9912-L Control Pane
PowerMax+ alarm control panels
0-100498
0-100535
0-100605
0-5466-8
PowerMax 0-9912-L Control Pane
PowerMax+ alarm control panels
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Visonic hälytinjärjestelmien alkuperäisakut:
0-9912-L
GP130AAM8YMX
GP180AAM8YMX
GP220AAH8YMX
GP130AAM8YMX
GP180AAM8YMX
GP220AAH8YMX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi hälytinjärjestelmien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turval…
| SKU | CS-VPX912BT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140634 |
| Korvaa | 0-9912-L / GP220AAH8YMX / GP180AAM8YMX / GP130AAM8YMX |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 57.90 x 50.20 x 29.10mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |