Viasys Healthcare lääketieteellisen laitteen Nicolet Vascular Versalab SE / Nicolet Vascular Versalab LE yhteensopiva akku 2100mAh
calcActive())">
Viasys Healthcare lääketieteellisen laitteen Nicolet Vascular Versalab SE / Nicolet Vascular Versalab LE yhteensopiva akku 2100mAh
In stock
- SKU
- CS-AVS116MD
32,95 €
Viasys Healthcare lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Nicolet Vascular Versalab SE
Nicolet Vascular Versalab LE
Nicolet Vascular Versalab APM
Nicolet Vascular Versalab APM2
Nicolet Vascular Versalab LE
Nicolet Vascular Versalab APM
Nicolet Vascular Versalab APM2
Korvattavat Viasys Healthcare lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
OM11616
B11616
BT-U029
B11616
BT-U029
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Viasys Healthcare lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta…
| SKU | CS-AVS116MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209515 |
| Korvaa | OM11616 / B11616 / BT-U029 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 15.12Wh |
| Mitat | 101.40 x 45.45 x 17.10mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |