Vesta hälytysjärjestelmien Composed / GX9ML yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Vesta hälytysjärjestelmien Composed / GX9ML yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-VGX900BT
23,95 €
Vesta hälytysjärjestelmien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Composed
GX9ML
GX9ML
Korvattavat Vesta hälytysjärjestelmien alkuperäisakut
802311062W2
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Vesta hälytysjärjestelmien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-VGX900BT |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173298 |
| Korvaa | 802311062W2 / VESTA-258 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 10.8Wh |
| Mitat | 99.40 x 43.00 x 15.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |