Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
calcActive())">
Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
In stock
- SKU
- CS-FNB95TW
34,95 €
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
Vertex:
VX350VX-350
VX351
VX-351
VX354
VX-354
YAESU:
VX350VX-350
VX351
VX-351
VX354
VX-354)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
Vertex:
FNB-V95LiFNB-V96Li
YAESU:
FNB-V95LiFNB-V96Li)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-FNB95TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076735 |
| Korvaa | FNB-V95Li / FNB-V96Li |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 100.00 x 56.90 x 21.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |