Vertex VX230, VX-230, VX-231 akku 2600mAh / 19.24Wh
calcActive())">
Vertex VX230, VX-230, VX-231 akku 2600mAh / 19.24Wh
In stock
- SKU
- CS-FVX231TW
39,95 €
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
Vertex:
VX230VX-230
VX-231
VX231L
VX-231L
VX234
VX-234
YAESU:
VX230VX-230
VX-231
VX231L
VX-231L
VX234
VX-234)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
Vertex:
FNB-V103FNB-V103LI
FNB-V104
FNB-V104LI
FNB-V131Li
FNB-V132Li
YAESU:
FNB-V103FNB-V103LI
FNB-V104
FNB-V104LI
FNB-V131Li
FNB-V132Li)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-FVX231TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127048 |
| Korvaa | FNB-V103 / FNB-V103LI / FNB-V104 / FNB-V104LI / FNB-V131Li / FNB-V132Li |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 89.80 x 56.70 x 21.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |