Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2200mAh / 16.28Wh
calcActive())">
Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2200mAh / 16.28Wh
In stock
- SKU
- CS-FNB13TW
35,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
Vertex:
VX-351VX-354
VX-359
YAESU:
VX-351VX-354
VX-359)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
Vertex:
FNB-V130LIFNB-V130LI-UNI
YAESU:
FNB-V130LIFNB-V130LI-UNI)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-FNB13TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127017 |
| Korvaa | FNB-V130LI / FNB-V130LI-UNI |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 99.00 x 56.60 x 22.20 mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |