Vertex Standard radiopuhelimen VX-160 / VX-180 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Vertex Standard radiopuhelimen VX-160 / VX-180 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-VXR126TW
31,95 €
Vertex Standard radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VX-160
VX-180
VX-210A
VX-410
VX-420
VX-130
VX-420A
VX-110
VX-120
VX-150
VX-210
VX-400
VX-A12
0 VX-A200
VX-180
VX-210A
VX-410
VX-420
VX-130
VX-420A
VX-110
VX-120
VX-150
VX-210
VX-400
VX-A12
0 VX-A200
Korvattavat Vertex Standard radiopuhelimen alkuperäisakut
FNB-V126Li
AAJ66X001
AAJ66X001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Vertex Standard radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-VXR126TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187608 |
| Korvaa | FNB-V126Li / AAJ66X001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 95.40 x 58.00 x 21.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |