Vertex FT60, FT-60, FT60R akku 2600mAh / 19.24Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
Vertex:
FT60FT-60
FT60R
FT-60R
VX110
VX-110
VX120
VX-120
VX146
VX-146
VX150
VX-150
VX160
VX-160
VX170
VX-170
VX180
VX-180
VX180e
VX-180e
VX210
VX-210
VX210A
VX-210A
VX246
VX-246
VX400
VX-400
VX410
VX-410
VX420
VX-420
VX800
VX-800
VXA120
VX-A120
VXA170
VX-A170
VXA200
VX-A200
VXA210A
VX-A210A
YAESU:
FT60FT-60
FT60R
FT-60R
VX110
VX-110
VX120
VX-120
VX146
VX-146
VX150
VX-150
VX160
VX-160
VX170
VX-170
VX180
VX-180
VX180e
VX-180e
VX210
VX-210
VX210A
VX-210A
VX246
VX-246
VX400
VX-400
VX410
VX-410
VX420
VX-420
VX800
VX-800
VXA120
VX-A120
VXA-120
VXA170
VX-A170
VXA-170
VXA200
VX-A200
VXA-200
VXA-210
VXA210A
VX-A210A)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
Vertex:
FNB-57FNB-64
FNB-64H
FNB-83
FNB-83H
FNB-V57
FNB-V57H
FNB-V67Li
YAESU:
FNB-57FNB-64
FNB-64H
FNB-83
FNB-83H
FNB-V57
FNB-V57H
FNB-V67Li)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-FNB83TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126980 |
| Korvaa | FNB-57 / FNB-64 / FNB-64H / FNB-83 / FNB-83H / FNB-V57 / FNB-V57H / FNB-V67Li |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 95.10 x 57.80 x 21.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |