Vertex FT-23R, FT-33R, FT-411 akku 1000mAh/12.0Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
Vertex:
FT-23RFT-33R
FT-411
FT-411 Mark II
FT-470
FT-73R
FT-811
FT-911
FTH-2005
FTH-2008
FTH-2010
FTH-7005
FTH-7008
FTH-7010
YAESU:
FT-23RFT-33R
FT-411
FT-411 Mark II
FT-470
FT-73R
FT-811
FT-911
FTH-2005
FTH-2008
FTH-2010
FTH-7005
FTH-7008
FTH-7010)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
Vertex:
FNB-10FNB-10H
FNB-12
FNB-12H
FNB-14
FNB-14H
FNB-17
FNB-17H
YAESU:
FNB-10FNB-10H
FNB-12
FNB-12H
FNB-14
FNB-14H
FNB-17
FNB-17H)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-FNB17TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076704 |
| Korvaa | FNB-10 / FNB-10H / FNB-12 / FNB-12H / FNB-14 / FNB-14H / FNB-17 / FNB-17H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 12Wh |
| Mitat | 81.00 x 54.00 x 33.00mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |