Vertex FT-10, FT-10R, FT-40 akku 1000mAH / 9.60Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
Vertex:
FT-10FT-10R
FT-40
FT-40R
FT-50
FT-50R
VXA-100
YAESU:
FT-10FT-10R
FT-40
FT-40R
FT-50
FT-50R
VXA-100)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
Vertex:
FNB-41FNB-42
YAESU:
FNB-41FNB-42)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-FNB41TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077374 |
| Korvaa | FNB-41 / FNB-42 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 99.10 x 56.90 x 41.00mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |