Vertex EVX-Z61 akku 2200mAh / 16.28Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Vertex radiopuhelimien kanssa:
EVX-Z61
EVX-Z69
EVX-Z69
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Vertex radiopuhelimien alkuperäisakut:
FNB-V143LI
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-VTR610TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144137 |
| Korvaa | FNB-V143LI |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 99.24 x 54.36 x 24.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |