Vertex EVX-C31, VZ-30, VZ-30-D0-5 akku 1800mAh / 13.32Wh
calcActive())">
Vertex EVX-C31, VZ-30, VZ-30-D0-5 akku 1800mAh / 13.32Wh
In stock
- SKU
- CS-FNZ310TW
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Vertex radiopuhelimien kanssa:
EVX-C31
VZ-30
VZ-30-D0-5
VZ-30-G6-4
VZ-30
VZ-30-D0-5
VZ-30-G6-4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Vertex radiopuhelimien alkuperäisakut:
FNB-Z181Li
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-FNZ310TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131526 |
| Korvaa | FNB-Z181Li |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 92.54 x 53.70 x 19.42mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |