Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 1500mAh / 11.10Wh
calcActive())">
Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 1500mAh / 11.10Wh
In stock
- SKU
- CS-FVX260TW
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
Vertex:
EVX-231EVX-261
EVX-530
EVX-531
EVX-534
EVX-539
VX-260
VX-261
VX-451
VX-454
VX-456
VX-459
YAESU:
EVX-530EVX-531
EVX-534
EVX-539
VX-260
VX-261)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
Vertex:
AAJ67X001AAJ68X001
FNB-V133Li
FNB-V134Li
FNB-V138Li
YAESU:
AAJ67X001FNB-V133Li
FNB-V134Li
FNB-V138Li)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-FVX260TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127079 |
| Korvaa | FNB-V133Li / FNB-V134Li / FNB-V138Li / AAJ67X001 / AAJ68X001 / AAK66X501 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 110.90 x 57.80 x 32.20 mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |