Verifone Nurit 8040, Nurit 8400, Nurit 8400 PCI COMPLIANT Maksupäätteen Akku
calcActive())">
Verifone Nurit 8040, Nurit 8400, Nurit 8400 PCI COMPLIANT Maksupäätteen Akku
In stock
- SKU
- CS-VFT804BL
31,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Verifone maksupäätteiden kanssa:
Nurit 8040
Nurit 8400
Nurit 8400 PCI COMPLIANT
Nurit 8400
Nurit 8400 PCI COMPLIANT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Verifone maksupäätteiden alkuperäisakut:
84BTWW01D021008006114
H.09.HCT0HP01
H.09.HCT0HP01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-VFT804BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056072 |
| Mitat | 75.40 x 50.30 x 21.70mm |
| Korvaa | 84BTWW01D021008006114 / H.09.HCT0HP01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |