Verifone Nurit 3010 Maksupäätteen Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Verifone maksupäätteiden kanssa:
Nurit 3010
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Verifone maksupäätteiden alkuperäisakut:
NA200D05C095
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-VFT301BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048626 |
| Mitat | 86.80 x 52.07 x 14.56mm |
| Korvaa | NA200D05C095 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |