VeriFone MPM-100, VX600 Bluetooth, VX600BT akku 1350mAh
calcActive())">
VeriFone MPM-100, VX600 Bluetooth, VX600BT akku 1350mAh
In stock
- SKU
- CS-MPM100BL
41,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien maksupäätteiden kanssa:
VeriFone:
MPM-100VX600 Bluetooth
VX600BT
Zebra:
)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat maksupäätteiden alkuperäisakut:
VeriFone:
BPK087-201BPK087-201-01-A
Zebra:
BPK087-201-01-A)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi maksupäätteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MPM100BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137269 |
| Korvaa | BPK087-201-01-A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 5Wh |
| Mitat | 56.12 x 36.10 x 8.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |