VeriFone maksupäätteen IBS019NA / T650C yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
VeriFone maksupäätteen IBS019NA / T650C yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-VFR019BL
27,95 €
VeriFone maksupäätteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IBS019NA
T650C
Trinity T650c
T650C
Trinity T650c
Korvattavat VeriFone maksupäätteen alkuperäisakut
IBS019NA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu VeriFone maksupäätteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-VFR019BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7.4V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205128 |
| Korvaa | IBS019NA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 62.00 x 38.00 x 17.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |