Verifone maksupäätteen e280 / M087-602-11-WWA yhteensopiva akku 1900mAh
calcActive())">
Verifone maksupäätteen e280 / M087-602-11-WWA yhteensopiva akku 1900mAh
In stock
- SKU
- CS-VFE280SL
24,95 €
Verifone maksupäätteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
e280
M087-602-11-WWA
M087-602-11-WWA
Korvattavat Verifone maksupäätteen alkuperäisakut
BPK087-700
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Verifone maksupäätteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-VFE280SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176497 |
| Korvaa | BPK087-700 / BPK087-700-01-A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.32Wh |
| Mitat | 55.90 x 35.80 x 8.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |