Verifone MagIC3 Maksupäätteen Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Verifone maksupäätteiden kanssa:
MagIC3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Verifone maksupäätteiden alkuperäisakut:
A0170A
A0285A
U0156783
A0285A
U0156783
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GMF800BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128068532 |
| Mitat | 46.10 x 31.53 x 10.80mm |
| Korvaa | A0285A / U0156783 / A0170A |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |