Verathon lääketieteellisen laitteen 9400 Bladderscan / BVI 9400 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Verathon lääketieteellisen laitteen 9400 Bladderscan / BVI 9400 yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-VRH940MD
162,95 €
Verathon lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
9400 Bladderscan
BVI 9400
BVI 9400
Korvattavat Verathon lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
0400-0066
0400-0121
0570-0066
0400-0121
0570-0066
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Verathon lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-VRH940MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204145 |
| Korvaa | 0400-0066 / 0400-0121 / 0570-0066 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 55.5Wh |
| Mitat | 117.60 x 79.00 x 25.10mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |