Verathon 0400-0100, 0800-0404, CZ192LIP akku 1200mAh
calcActive())">
Verathon 0400-0100, 0800-0404, CZ192LIP akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-VCZ192MD
45,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Verathon lääketieteellisten laitteiden kanssa:
0400-0100
0800-0404
CZ192LIP
GlideScope Monitor
Glidescope Portable GVL Laryng
KMBNK513475
0800-0404
CZ192LIP
GlideScope Monitor
Glidescope Portable GVL Laryng
KMBNK513475
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Verathon lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
0400-0100
CZ192LIP
KMBNK513475
LIP010-3RD
CZ192LIP
KMBNK513475
LIP010-3RD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-VCZ192MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142935 |
| Korvaa | 0400-0100 / CZ192LIP / KMBNK513475 / LIP010-3RD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 73.30 x 34.30 x 16.20mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |