Velocitek navigaattorin Shift yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Velocitek navigaattorin Shift yhteensopiva akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-VSK860SL
19,95 €
Velocitek navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Shift
Korvattavat Velocitek navigaattorin alkuperäisakut
VTK86
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Velocitek navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-VSK860SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173250 |
| Korvaa | VTK86 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 49.50 x 30.00 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |