Velleman tutkimuslaitteen HPS140 yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Velleman tutkimuslaitteen HPS140 yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-VPS140SL
18,95 €
Velleman tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HPS140
Korvattavat Velleman tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BPHPS140
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Velleman tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-VPS140SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154624 |
| Korvaa | BPHPS140 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 3.84Wh |
| Mitat | 45.74 x 41.62 x 10.60mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |