Veins lääketieteellisen laitteen Accuvein AV400 yhteensopiva akku 3100mAh
calcActive())">
Veins lääketieteellisen laitteen Accuvein AV400 yhteensopiva akku 3100mAh
In stock
- SKU
- CS-AVS400MD
66,95 €
Veins lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Accuvein AV400
Korvattavat Veins lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
ACCUAVBA400
BA400
BA400
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Veins lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-AVS400MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201281 |
| Korvaa | ACCUAVBA400 / BA400 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.47Wh |
| Mitat | 69.70 x 29.50 x 21.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |