VDW Silver, Silver Reciproc, SR2634 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien VDW lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Silver
Silver Reciproc
SR2634
V0411630000000
Silver Reciproc
SR2634
V0411630000000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat VDW lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
GP210AAHCB5BMXZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-VDS263MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146018 |
| Korvaa | GP210AAHCB5BMXZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 12Wh |
| Mitat | 71.75 x 51.84 x 14.65mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |