VDO Dayton MS2010AUS akku 1800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien VDO Dayton GPS-laitteiden kanssa:
MS2010AUS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat VDO Dayton GPS-laitteiden alkuperäisakut:
ICP1034501S1PSPM
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-VPN201SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032960 |
| Korvaa | ICP1034501S1PSPM |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 51.63 x 34.19 x 10.44mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |