VDO Dayton MS2000 akku 1050mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien VDO Dayton GPS-laitteiden kanssa:
MS2000
MS2100
MS2100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat VDO Dayton GPS-laitteiden alkuperäisakut:
52340A 1S1PMX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-VPN200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062516 |
| Korvaa | 52340A 1S1PMX |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 51.00 x 36.00 x 5.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |