VDO Dayton MA3060, PN1000, PN2050 akku 1400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien VDO Dayton GPS-laitteiden kanssa:
MA3060
PN1000
PN2050
PN1000
PN2050
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat VDO Dayton GPS-laitteiden alkuperäisakut:
HYB8030450L1401S1MPX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-VPN205SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030256 |
| Korvaa | HYB8030450L1401S1MPX |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 52.55 x 34.31 x 8.04mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |