VDO Dayton BAT-4060, PN4000, PN4000-TSN akku 2100mAh
calcActive())">
VDO Dayton BAT-4060, PN4000, PN4000-TSN akku 2100mAh
In stock
- SKU
- CS-VPN400SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien VDO Dayton GPS-laitteiden kanssa:
BAT-4060
PN4000
PN4000-TSN
PN4000
PN4000-TSN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat VDO Dayton GPS-laitteiden alkuperäisakut:
52340A 1S2PMX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-VPN400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037743 |
| Korvaa | 52340A 1S2PMX |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.77Wh |
| Mitat | 56.00 x 35.60 x 12.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |