Vapotherm lääketieteellisen laitteen Precision Flow / Precision Flow Plus yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Vapotherm lääketieteellisen laitteen Precision Flow / Precision Flow Plus yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-VPF332MD
22,95 €
Vapotherm lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Precision Flow
Precision Flow Plus
Precision Flow Plus
Korvattavat Vapotherm lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
12022
6411
B11717
MED0332
6411
B11717
MED0332
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Vapotherm lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-VPF332MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212201 |
| Korvaa | 12022 / 6411 / B11717 / MED0332 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 49.20 x 28.50 x 28.50mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |